BSK aktualnosci komunikaty

drawskoW dniu 31.05.2013 mięliśmy przyjemność gościć zdających i komisję z UKE pod hasłem egzamin na świadectwo operatora urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej. Jak co roku odwiedziła nas dosyć liczna grupa chcących aktywnie uczestniczyć w naszym hobby. FOTO

Czytaj więcej: Egzamin krótkofalarski w Kołobrzegu

WALNE ZEBRANIE BAŁTYCKIEGO STOWARZYSZENIA KRÓTKOFALOWCÓW „2013”.

Zarząd BSK działając zgodnie ze statutem, uprzejmie informuje członków Bałtyckiego Stowarzyszenia Krótkofalowców o Zwołaniu Walnego Zgromadzenia Członków (sprawozdawczo - wyborczego).

Termin to niedziela 14 kwietnia 2013r.
- godz. 10:00 pierwszy termin,
- godz. 11:00 drugi termin.
Miejsce: Internat ZSM ul. Arciszewskiego 21.

Uprzejmie zapraszamy Członków BSK do wzięcia w nim udziału. W wypadku niemożności udziału, prosimy o wypełnienie pełnomocnictwa i upoważnienie do głosowania wybranemu członkowi BSK.
Lista powiadomienia o WZ wraz z porządkiem zebrania wyłożona będzie u kol. Marka - SP1TJ .

 

Za Zarząd BSK
Prezes – Zbigniew KAŹMIERCZAK
SP1F

zgłoszenie antenoweUwaga !! informujemy, że weszły nowe regulacje prawne z zakresu ochrony środowiska, które w świetle tychże nowych regulacji dotyczą krótkofalowców. W dalszej części artykułu  można zapoznać się ze stanowiskiem naszego stowarzyszenia w sprawie realizacji ustawowego obowiązku zgłoszenia instalacji wytwarzającej pole elektromagnetyczne. Tekst został opracowany przez członka BSK Artura SP1NQU. Można pobrać wzory dokumentów zawierających wymagane prawem zgłoszenie.

suplement do zgłoszenia anten

Czytaj więcej: Opinia prawna. Zgłoszenie instalacji antenowej w służbie radiokomunikacji amatorskiej